KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204025
nr 1420 4025
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1933, insjö med fiskarstugor. Olja på duk, 58x98 cm, yttermått inklusive ram: 67x109
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:38:18
27/9 13:03:36