KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486356
nr 1348 6356
Otto Lindberg
(1880-1955), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1932, Skymningslandskap. Olja på duk, 50x64 cm
Otto Lindberg, svensk målare född 1880, död 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:17:39
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)