KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12481078

nr 1248 1078

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Ljus i mörkret", Signerad. Olja på duk, 65x80

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:18:45

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano