KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16375270
nr 1637 5270
Oscar Bernerus. Signerad, daterad -44, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 71x59 cm, yttermått inklusive ram: 86x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:26:04
300 kr
450 kr