KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138367
nr 1313 8367
Oscar Bernerus, Arholma. Signerad, daterad -44. Olja på pannå, 27x21 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:07:44
200 kr