KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848610

nr 1284 8610

Örjan Sandenor

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, "Ölands stenar". Signerad. Olja på duk, 25x30 cm

Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:10:06

Örjan Sandenor

Läs mer om Ã–rjan Sandenor