KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778298

nr 1677 8298

Olle Nordberg

(1905-1986), Sverige

Oljemålning, Signerad, Lässtund. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm

Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 3 februari 2025
kl 19:12:35

Olle Nordberg

Läs mer om Olle Nordberg