KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778298
nr 1677 8298
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Lässtund. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:12:35
350 kr