KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748296
nr 1674 8296
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Fiskeläge. Olja på pannå, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:21:20
25/1 13:37:29