KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143104
nr 1514 3104
Oidentifierad rysk konstnär, St. Petersburg, Stilleben, Signerad 1990. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 113x91 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:55:56
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr