KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524043
nr 1352 4043
Nörle. Signerad, daterad 1978, "Motljus". Olja på pannå, 60x50cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:53:05
1.500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)