KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524043

nr 1352 4043

Nörle. Signerad, daterad 1978, "Motljus". Olja på pannå, 60x50cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:53:05