KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12398083
nr 1239 8083
Nils Hans Christiansen
(1850-1920), Danmark
Oljemålning, Nils Hans Christiansen (1850-1920), Danmark, tillskriven. Fiskande män, signerad. Olja på pannå, 40x33
Kondition: skadad
Nils Hans Christiansen, dansk bildkonstnär född 1850, död 1920.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:37:50
700 kr
900 kr
Nils Hans Christiansen
Läs mer om Nils Hans Christiansen