KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093508

nr 1309 3508

Nicolas Issaiev

(1891-1977), Ryssland

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Duk på pannå, 47x38 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:16:12