KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314562

nr 1431 4562

Nadezda Streltsova

(f. 1973), Ryssland

Oljemålning, Signerad, ballerina. Olja på duk, 61x71cm, oramad

Nadezda Streltsova, född i Dåvarande Leningrad 1973.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 15 november 2021
kl 19:19:18

Nadezda Streltsova

Läs mer om Nadezda Streltsova