KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15922083

nr 1592 2083

Mona Seilitz

(1943-2008), Sverige

Oljemålning, Ej signerad, oramad, Kvinna & fåglar. Olja på duk, 27x22 cm

Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:12:37

  • 22 jan

Specialauktion Mona Seilitz

Läs mer om Specialauktion Mona Seilitz

Mona Seilitz

Läs mer om Mona Seilitz