KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188174

nr 1718 8174

Mikael Altersten samt Emil Petterson, Signerad, komposition. Olja på duk, 100x100, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 19:55:10

24/8 10:13:16 1      Vinnande bud