KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11482230

nr 1148 2230

Matsola Burman

(1925-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad och daterad 1957, ”Alla tiders blomster', 89x116

Matsola Burman, svensk bildkonstnär född 1925, död 2008.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:58:33

Matsola Burman

Läs mer om Matsola Burman