KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655434
nr 1465 5434
Mats Nörle
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76, stubbe. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 75x48 cm
Mats Nörle, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:11:26
2/5 18:43:19