KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325316

nr 1432 5316

Mats Nilsson. Signerad, daterad 46, blomsterstilleben. Olja på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 51x42cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 22 november 2021
kl 20:48:35

22/11 20:00:47 1      Vinnande bud