KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409197
nr 1740 9197
Martin Stenman (1919 - 1973), Landskap. Signerad, daterad -69. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 64x155
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:24:17
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
nr 1740 9197
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 17 november 2025 |