KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498189
*
nr 1249 8189
Martin Lindberg
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Martin Lindberg (f. 1923), gråväder, monogramsignatur. Olja på duk, 28x34
Martin Lindberg, svensk bildkonstnär född 1923.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2019
kl 20:52:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 21:51:54
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gråväder martin lindberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
*
Martin Lindberg
Martin Lindberg, svensk bildkonstnär född 1923.
nr 1249 8189
Martin Lindberg
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Martin Lindberg (f. 1923), gråväder, monogramsignatur. Olja på duk, 28x34
Martin Lindberg, svensk bildkonstnär född 1923.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 21:51:54 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gråväder martin lindberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03