KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16778174
nr 1677 8174
Marie Almquist (1961). Signerad a tergo, komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:59:18
300 kr
400 kr