KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385240

nr 1538 5240

Marianne Lagergren. Signerad, daterad 85, "kall vinterdag Tärnaby" duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm

Utrop:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 19:59:07