KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14366149
nr 1436 6149
Marian Stronski. Signerad. Olja på duk, porträtt, 50x40cm, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:10:21
400 kr
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)