KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234134
nr 1423 4134
Maria Leinonen
(f. 1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -16. Olja på duk, 70x50 cm, oramad
Maria Leinonen, svensk bildkonstnär född 1982.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:38:48
30/9 16:20:15
100 kr
30/9 22:58:45