KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235364
nr 1423 5364
Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. Signerad, balett. Olja på duk, 49x49, yttermått inklusive ram: 60x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:13:33
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)