KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746034

nr 1274 6034

Margareta Petré

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Kvinna, signerad. Olja på duk, oramad, 78x61 cm

Margareta Petré, svensk bildkonstnär född 1943.

måndag 9 september 2019
kl 18:04:52

Margareta Petré

Läs mer om Margareta Petré