KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669577
nr 1366 9577
Margaret Idqvist, Gladiolus. Signerad. Olja på duk, 60x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:32:36
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)