KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482151
nr 1548 2151
Maija Eliase (1924-1991). Signerad, daterad -88. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:44:39
19/6 18:23:06
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer