KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303501
nr 1430 3501
Linnea Larsson, Strandvägen, Stockholm. Signerad, Olja på duk 60x80. Oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:40:32
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr