KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316068

nr 1331 6068

Lennart Möller (Sverige). "Från Stranden". Komposition med stenar. Signerad, daterad 1993. Olja på duk, 45x70 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 juni 2020
kl 18:45:29

26/5 23:02:45 1      500 kr
28/5 11:57:01 2      Vinnande bud