KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14232065
nr 1423 2065
Lennart Larsson, "Ateljeutsikt från Lilla Skinnarviksgränd". Signerad, daterad -77. Olja på pannå, 49x61, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:10:15
150 kr