KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155258
nr 1715 5258
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:06:05
100 kr
150 kr
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg