KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516035
nr 1651 6035
Leif Tjerned
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Ansikte. Signerad, daterad 2014, a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 102x90 cm
Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:41:38
21/10 11:44:29
Leif Tjerned
Läs mer om Leif Tjerned