KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636517

nr 1663 6517

Lee Reynolds

(f. 1936), USA

Oljemålning, Landskap med väg. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 123x153 cm

Kondition: dukhål

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:49:22

2/12 11:09:11 1      Vinnande bud