KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207474
nr 1520 7474
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad, Postlådor. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x63 cm
Lasse Algemo, svensk målare född 1966.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:10:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Lasse Algemo
nr 1520 7474
Lasse Algemo
(f. 1966), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 6 februari 2023 |