KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597354
*
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:10:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 22:25:40
1
700 kr
28/8 19:49:26
2
Vinnande bud
28/8 19:54:34
3
900 kr
28/8 19:54:34
2
1.000 kr (Budbetjänt)
28/8 19:58:44
3
1.100 kr
28/8 19:58:44
2
1.200 kr (Budbetjänt)
28/8 20:01:52
3
1.300 kr
28/8 20:01:52
2
1.400 kr (Budbetjänt)
28/8 20:05:42
3
1.500 kr
28/8 20:05:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/8 22:25:40 | 1 | 700 kr |
| 28/8 19:49:26 | 2 | Vinnande bud |
| 28/8 19:54:34 | 3 | 900 kr |
| 28/8 19:54:34 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 19:58:44 | 3 | 1.100 kr |
| 28/8 19:58:44 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 20:01:52 | 3 | 1.300 kr |
| 28/8 20:01:52 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
| 28/8 20:05:42 | 3 | 1.500 kr |
| 28/8 20:05:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



