KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746400
nr 1274 6400
Lars Davidsson, "Spel"". Olja på duk, signerad. 104x115 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:26:49
100 kr
600 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr