KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12176445

nr 1217 6445

Kurt Jungstedt

(1894-1963), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv, signerad. Olja på duk, 65x48 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 19 november 2018
kl 18:48:56

18/11 16:31:21 1      Vinnande bud

Kurt Jungstedt

Läs mer om Kurt Jungstedt