KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455104
nr 1245 5104
Kurt Heinonen
(1915-1983), Finland
Oljemålning, Havstensund, signerad. Olja på duk, 49x19
Kurt Heinonen, född 1915 i Helsingfors, död 1983.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:34:26
100 kr
150 kr