ART / Oil paintings / Oil painting 15186261

nr 1518 6261

OIL PAINTING

kopia efter Severin Nilsson, Signerad E Belfrage, -87. Oil on canvas, 28x43 cm, outer dimensions including frame: 50x65,

kopia efter Severin Nilsson, Signerad E Belfrage, -87. Olja på duk, 28x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

1000

SEK 800

Monday January 30 2023
at 20:43:05

30/1 17:59:30 1      700 kr
30/1 20:15:39 2      Vinnande bud