KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17429148
nr 1742 9148
Kopia efter François Boucher, Leda och svanen. Ej signerad. Olja på duk, 59x73 cm, yttermått inklusive ram: 68x81 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:32:31
24/11 17:10:57