KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897137
nr 1489 7137
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig, signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:50:04
11/9 12:33:20
100 kr
12/9 18:46:39