KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003113

nr 1700 3113

KG Holmberg. Signerad, daterad 1948, Fjällbacka. Olja på pannå, 46x54 cm, yttermått inklusive ram: 52x62

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:18:27

12/5 14:19:08 1      Vinnande bud