KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17515214

nr 1751 5214

Karl Dahlgren, "Mariaviadukten från Bastugatan". Signerad. Olja på duk, 32x42 cm, yttermått inklusive ram: 41x54 cm

Utrop:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:56:38