KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16793260

nr 1679 3260

Justus Lundegård

(1860-1924), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -17, gårdsmotiv. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 65x84 cm

Justus Lundegård, svensk målare född 1860, död 1924.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 19:28:37

13/2 20:09:29 1      Vinnande bud

Justus Lundegård

Läs mer om Justus Lundegård