KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255276
nr 1725 5276
Juhani Honkanen. Signerad, daterad -98, pumpa. Olja på duk, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 50x60
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:41:50
300 kr
350 kr