KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14834137
nr 1483 4137
John Carlson, Signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 20:22:09
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)