KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16171006

nr 1617 1006

Johannes Herman Brandt (1850-1926). Signerad, daterad 1907, Bränningar. Olja på duk, 87x138 cm, yttermått inklusive ram: 113x165 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 29 april 2024
kl 18:32:09

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska