KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075357

nr 1507 5357

Johan Widén (f. 1955), "Djinn", Signerad a tergo. Olja på kopparplåt, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 20:21:06

5/12 20:10:56 1      Vinnande bud