KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16905056

nr 1690 5056

Johan Thunberg

(f. 1952), Sverige

Oljemålning, Vinter, Älvkarleby. Signerad, ej ram. Olja på duk, 80x100, oramad

Johan Thunberg, svensk konstnär född 1952.

Utrop:

7.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 31 mars 2025
kl 19:56:27

31/3 18:42:25 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 31 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Johan Thunberg

Läs mer om Johan Thunberg