KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16905056
nr 1690 5056
Johan Thunberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Vinter, Älvkarleby. Signerad, ej ram. Olja på duk, 80x100, oramad
Johan Thunberg, svensk konstnär född 1952.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 31 mars 2025
kl 19:56:27
31/3 18:42:25
- Klassiska
31 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska